Nasze półkolonie

Ramowy plan półkolonii

Zajęcia na naszych półkoloniach:

• codziennie obiady w pobliskim barze,
  • codziennie rano zajęcia tenisowe na korcie,
  • trzy razy w tygodniu wyjście na basen,
  • w każdym tygodniowym turnusie całodzienna wycieczka plenerowa za miasto wymiennie: Krasiczyn, Arboretum, Forty i inne,
  • dzień projektowo-budowlany: budujemy wspólnie zamek (dom),
  • dzień gier zespołowych na boisku lub sali gimnastycznej,
  • dzień historyczny – w każdym tygodniu zwiedzamy inną atrakcję w mieście,
  • dzień naukowy szukamy odpowiedzi na pytania: dlaczego wszystko spada w dół?, dlaczego łódka nie tonie, a samolot lata, choć jest ciężki?,
  • dzień gier planszowych – naucz grać innych w swoją grę,
  • dzień eksperymentów,
  • zajęcia w języku angielskim,
  • zróbmy teatr – wystawiamy sztukę,
  • wielki plener malarski – malowanie na sztalugach, na płótnie, wielkoformatowe,
  • karaoke,
  • wycieczka do kina,
  • zajęcia sensoryczne: rzeźby z piasku, lepienie z masy masolina,
  • dyskoteka
  • warsztaty kulinarne – sami robimy obiad

*zajęcia w poszczególnych tygodniach będą się różniły

Każdy dzień tygodnia (z wyjątkiem dnia przeznaczonego na wycieczkę) będzie podzielony na blok sportowo-ruchowy i tematyczny. Dzieci powinny mieć: wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę, czapkę od słońca, małą wodę mineralną, chusteczki higieniczne, bluzę lub lekką kurtkę.

Terminy turnusów półkolonii:

Poniżej znajduje się lista terminów naszych półkolonii. Nie mamy nic przeciwko temu jeśli ktoś chciałby zapisać dziecko na wszystkie turnusy.

02.07-06.07
09.07-13.07
16.07-20.07
23.07-27.07
30.07-3.08
06.08-10.08
13.08-17.08 (za wyjątkiem 15.08)
20.08-24.08
27.08-31.08

Sprawy organizacyjne:

Półkolonie będą się odbywały w turnusach. 1 tydzień to jeden turnus.

Cena to 260 zł za turnus. W cenie wliczona jest opieka, organizacja czasu, aktywny wypoczynek, zajęcia sportowe (min. tenis ziemny), wycieczki i rajdy piesze oraz wyżywienie (1 obiad dziennie).

Rodzice, którzy planują zapisać więcej niż jedno dziecko lub jedno dziecko na kilka turnusów mogą liczyć na rabat. Cena 240zł za turnus.

Dzień z nami zaczyna się od 8 rano i kończy się o 16.

Zapisy, które odbywają się w sekretariacie Szkoły im. Newtona przy ulicy Piotra Skargi 7 w Przemyślu, będą trwały do 15.06.2018 r. Na miejscu będziecie Państwo mogli zadać wszystkie przychodzące Wam do głowy pytania a my postaramy się na nie odpowiedzieć.

W momencie kiedy będziemy mieć skompletowane grupy i będziemy mogli potwierdzić dany termin otrzymacie Państwo od nas szczegółowy plan działania na tydzień. Będziecie Państwo wiedzieli gdzie znajduje się Wasze dziecko i czym w danej chwili się zajmuje. Plan może ulec zmianie ze względu na pogodę.

Zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu z nami, także poprzez naszego FB. Chętnie pomożemy.

Zapraszamy na półkolonie…

Organizujemy na okres wakacji (lipiec i sierpień) 2018 półkolonie dla dzieci od lat 6.

Planujemy ciekawy program wypełniony zajęciami sportowymi, wycieczkami, ciekawym i edukacyjnym spędzaniem wolnego czasu.

Mamy odpowiednie zaplecze żeby zapewnić pełną opiekę dzieciom. Czas który Wasze dzieci spędzą z nami będzie organizowany przez troskliwą, profesjonalną i nieprzypadkową kadrę wychowawców.

W trakcie trwania tygodniowego turnusu będziecie Państwo mogli spokojnie zajmować się pracą… lub odpoczynkiem wiedząc, że Wasze dzieci są pod dobrą opieką.

Serdecznie zapraszamy.