MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym dniu dzieci z klasy Ia i IIa uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. „Jaś, Małgosia i…”. Spektakl prezentował Teatr SAN z Przemyśla. Wszyscy byli zachwyceni historią dwójki dzieci przedstawioną w dość oryginalny sposób. Cudowne dekoracje, ciekawa gra aktorska i wesołe piosenki nadały urozmaicenia i zaciekawiły naszych wychowanków. Po spektaklu klasy wybrały się na krótkie zabawy rekreacyjne na świeżym powietrzu.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA”]

Uczniowie klasy III a wybrali zabawy na świeżym powietrzu na placu zabaw. Pogoda dodała im sił i jak prawdziwi młodzi przyrodnicy poszukiwali ciekawe rośliny i zwierzęta. Ochłodę znaleźli w lodziarni i z przyjemnością wypili granity. Jak przystało na najstarsze klasy – uczniowie klas III b i IV a zaopatrzywszy się w niezbędny sprzęt wyruszyli na pieszy rajd.

Tego dnia wszyscy uczniowie z apetytem zjedli obiadek.