O nas

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci

Witamy na stronie naszej szkoły. Organem prowadzącym Niepubliczną Szkołę im. Isaaca Newtona jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne „AD ASTRA” z siedzibą przy ul. Piotra Skargi 7/1, 37–700 Przemyśl, NIP: 795 253 17 19.

Rozpoczęliśmy działalność we wrześniu 2014 roku. Cieszymy się renomą – jedynej w Przemyślu językowej szkoły podstawowej.

Siedzibą szkoły jest budynek przy ulicy Piotra Skargi 7.

Dawna siedziba, m.in. przemyskiego II Liceum Ogólnokształcącego sprawia, że jesteśmy kontynuatorami bogatej, edukacyjnej historii naszego miasta. Przed nami więc nie lada wyzwania…

Motto naszej szkoły –  MIERZYĆ WYŻEJ –  czyli pracować tak, aby sukces był w zasięgu każdego ucznia Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona. Wychodzimy z założenia, że GENIUSZ tkwi w każdym dziecku a naszym zadaniem jest jego odkrycie i praca nad jego rozwojem. Optymalnie dobrany czas pracy, dobór odpowiednich metod nauczania i pomocy dydaktycznych, właściwy rozkład zajęć i posiłków a także należycie spędzony wypoczynek i rekreacja – to wszystko składa się na oczekiwane rezultaty.

Szkoła im. I. Newtona to szkoła wymagająca ale i zarazem bezpieczna, bliska i przyjazna dziecku. Niewątpliwym atutem naszej szkoły jest jej KAMERALNOŚĆ. Chcemy, aby nauka w niej, dla Was, drogie dzieci, stała się przygodą, aby tutaj otworzyło się dla Was wiele drzwi do niezwykłych, czasem tajemniczych dziedzin nauki i życia, by rozwinęły się Wasze pasje. W przyszłości przyniesie to efekty w postaci  sukcesów, które staną się też radościami Waszych Rodziców oraz nas – pedagogów.

Zapraszamy !!!
Dyrekcja i Nauczyciele.