NOCOWANIE W SZKOLE

Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie naszej szkoły postanowili spędzić noc w szkole. 15 czerwca szkolne sale zapełniły się uczniami i ich rodzicami. Po rozpakowaniu bagaży i przygotowaniu łóżek udaliśmy się na wieczorny spacer, który osłodziliśmy sobie lodami. Po powrocie do szkoły prawdziwi kibice udali się do klasy II na obejrzenie transmisji meczu Portugalia – Hiszpania. Pozostali wygodnie umościli się na swoich posłaniach i obejrzeli animowane filmy. W przerwie z apetytem zjedliśmy pyszną pizzę. W późnych godzinach wieczornych wzięliśmy udział w dyskotece. Po toalecie postanowiliśmy położyć się spać. Ta noc była bardzo krótka – do późnych godzin słychać było rozmowy i chichot „słowików” natomiast „skowronki” obudziły się już po godzinie piątej. Po śniadaniu spakowaliśmy się i postaraliśmy uporządkować klasy.
To była bardzo miła noc, która na długo zapadnie w naszej pamięci.

[Best_Wordpress_Gallery id=”25″ gal_title=”NOCOWANIE W SZKOLE”]