ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 22 czerwca 2018 r. świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich pod kierunkiem pań wychowawczyń. Wierszem i piosenką przypomnieli nam o upływającym czasie. Humorystycznie przedstawili scenki z życia szkoły i serdecznie podziękowali swoim pedagogom za wkład włożony w naukę i wychowanie. Pani dyrektor Anna Blajer–Skomro wręczyła dyplomy, nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem wszystkim wyróżniającym się uczniom. Szczególne podziękowania otrzymali uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursach międzyszkolnych, powiatowych i wojewódzkich. Dyplomy i upominki otrzymali również uczniowie, którzy zdobyli pierwsze miejsca w konkurencjach konkursowych Dnia Patrona Szkoły. Pani bibliotekarka wyróżniła najlepszych czytelników. Pani dyrektor serdeczne podziękowała rodzicom zaangażowanym w życie szkoły nagradzając ich dyplomami Przyjaciel szkoły. Pani Halina Sokolik-Nieradka podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za całoroczną rzetelna pracę oraz życzyła wszystkim zebranym udanych wakacji.
W tym dniu nie zapomnieliśmy o naszych kochanych ojcach – ze specjalną dedykacją wystąpiła dla nich uczennica klasy trzeciej Hania Prachowska.

[Best_Wordpress_Gallery id=”33″ gal_title=”ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO”]