OBÓZ JĘZYKOWO-SPORTOWY W RADAWIE

Podobnie jak w ubiegłych latach wakacje rozpoczęliśmy od wyjazdu sportowo-językowego, który odbył się w dniach 25 – 27 czerwca w Radawie. Cała grupa wraz z opiekunami wyruszyła punktualnie spod pomnika Orląt Przemyskich. W Gminnym Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji zostaliśmy zakwaterowani w przytulnych domkach. Codziennie o godzinie 14 jedliśmy pyszny obiad. W tej małej i pięknej miejscowości otoczonej roślinnością czekało na nas wiele atrakcji. W pierwszym dniu odwiedził nas pan Piotr i przeprowadził na boisku Orlik super zawody. Kolejne dni dostarczyły nam wielu wrażeń: wakacyjny pokaz mody, pokaz sztuki makijażu, niezapomniana i pełna emocji wizyta w parku linowym, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, przyjęcie urodzinowe Hani, gry i zabawy terenowe, plażowanie oraz zajęcia językowe.
Wszyscy w bardzo dobrych humorach wróciliśmy bezpiecznie do Przemyśla.

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”OBÓZ JĘZYKOWO-SPORTOWY W RADAWIE”]