NASZE PÓŁKOLONIE

Za nami ostatni turnus półkolonii, których program przebiegał tak, żeby każde dziecko mogło w nim znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie. Dzieci brały udział w zajęciach ruchowych, teatralnych, tanecznych, konkursach, zabawach, plenerowych zajęciach plastycznych. Chętnie bawiły się w małych chemików wykonując proste doświadczenia.
Uczestniczyły w wycieczce do Arboretum w Bolestraszycach zakończonej pieczeniem kiełbasek oraz do Lecznicy dla Zwierząt Ada gdzie zapoznały się z pracą weterynarza i poznały los pokrzywdzonych zwierząt. Zdobyły Zniesienie, na którym korzystały z toru saneczkowego.
Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali wychowawcy oraz przedstawicielki Policji i Sanepidu, które przeprowadziły pogadankę w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2018”.
Półkolonie okazały się atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Bogaty program i różnorodne formy zajęć zaangażowały wszystkich uczestników półkolonii. Takie zajęcia nie pozwalają dzieciom nudzić się, ale radośnie i kreatywnie spędzać wolny czas.

[Best_Wordpress_Gallery id=”62″ gal_title=”NASZE PÓŁKOLONIE-2″]