ROZPOCZĘCIE ROKU

3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W części artystycznej uczniowie klas drugiej i trzeciej z nostalgią pożegnali wakacje i radośnie powitali szkołę. Przypomnieli nam o tragicznych losach naszej ojczyzny, które rozegrały się 1 września 1945 r. Podczas akademii głos zabrały pani dyrektor Anna Blajer-Skomro i Pani Halina Sokolnik-Nieradka. W swoich wypowiedziach gorąco powitały uczniów i ich opiekunów. Zachęcały do całorocznej pracy sprzyjającej osiągnięciu wysokich wyników w nauce. Tradycyjnie po części artystycznej odbyły się spotkania z wychowawcami klas.
Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę
z nauką życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów
w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.

[Best_Wordpress_Gallery id=”65″ gal_title=”ROZPOCZĘCIE ROKU”]