PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE

8.10 2018 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się do Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Uczniowie z klas I – III obejrzeli przedstawienie pt.: „Afryka Kazika”. Główny bohater Kazik, wyjechał w podróż do Afryki. Chciał ją zwiedzić poruszając się rowerem. Na swojej drodze spotkał wielu miłych i ciekawych ludzi oraz zwierzęta, którym chętnie pomagał. Podczas wyprawy przeżywał zarówno chwile wesołe, jak i chwile grozy. Na szczęście wszystkie przygody zakończyły się szczęśliwie. Z powrotu Kazika do domu cieszyła się jego żona i dzieci. Warto podróżować i poznawać świat, ale trzeba na siebie uważać…
Uczniowie klas starszych śledzili losy trójki dzieciaków bohaterów spektaklu „Magiczne krzesło”. Po znalezieniu czerwonego krzesła dzieci wyruszyły w podróż żeby odzyskać swoich rodziców. Magiczne krzesło spełniało ich życzenia, które jeszcze bardziej gmatwały ich losy. Opowieść pełna przygód, humoru i wesołych piosenek zawierała również warstwę emocjonalną. Zostały poruszone problemy bliskości w rodzinie oraz odpowiedzialności za swoje czyny. Spektakl podobał się wszystkim tym, którzy lubią się śmiać, mają marzenia i swoje małe lęki.[Best_Wordpress_Gallery id=”92″ gal_title=”PRZEDSTAWIENIE AFRYKA KAZIKA”]