PASOWANIE NA UCZNIA

W poniedziałek 22 października 2018 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Jak zawsze przebiegało ono w podniosłej i uroczystej atmosferze. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla rodziców.
Wszystkich zebranych gości bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Anna Skomro-Blajer. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów. Pierwszaki zostały uroczyście pasowane na uczniów. Dzieci z zadowoleniem odbierały z rąk pani dyrektor legitymacje szkolne oraz okolicznościowe dyplomy. Na zakończenie rodzice obdarowali swoje pociechy prezentami. Wszyscy w radosnej atmosferze przeszli do swojej sali na poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.[Best_Wordpress_Gallery id=”104″ gal_title=”PASOWANIE NA UCZNIA”]