WARSZTATY PLASTYCZNO-TECHNICZNE

14 listopada uczniowie klasy II a oraz IV b pojechali na wycieczkę dydaktyczną do Castoramy. Ich wizyta nie była związana z zakupami czy zwiedzaniem sklepu. Nasi uczniowie pojechali na bardzo ciekawe warsztaty plastyczno-techniczne o nazwie „MAJSTERKOWO”. Projekt ten miał na celu promować jedną z głównych zasad rozpowszechnianych, na co dzień przez Castorama Polska – majsterkowanie jest łatwe. Dzięki tej akcji dzieci uczą się samodzielności i mają okazję przekonać, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca. Tym razem uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy doskonalili swoje umiejętności manualne. Uczniowie mieli do wykonania konkretne zadania oparte o majsterkowanie. Efektem ich pracy były piękne skrzynki oraz samoloty, które sami zbijali, a następnie dekorowali. Wszyscy poradzili sobie z zadaniem wspaniale.