JASEŁKA

W czwartek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka, które wprowadziły nas w rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku jasełka przygotowali uczniowie klas II oraz V. Udało się połączyć talent, zapał i entuzjazm najmłodszych i najstarszych.Naszym jasełkom towarzyszyła radość wyrażona śpiewem, muzyką,filmem i słowem. Na scenie obowiązkowo pojawiły się osoby, które znamy ze scen biblijnych: Maryja, Józef, Trzej Królowie, pasterze.Tradycyjna cześć została przepleciona fragmentami filmu. Tegoroczne jasełka radośnie wprowadziły nas w cudowną i niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie i wpatrywanie się w Tajemnicę narodzin Bożej Dzieciny pomogły nam zatrzymać się nad tym, co dla każdego z nas jest największym skarbem.