IGRZYSKA DZIECI W SZTAFECIE PŁYWACKIEJ

20 marca na krytej pływalni w Przemyślu odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci /rocznik 2006 i młodsi/ w sztafetach pływackich 6×25 m stylem dowolnym. Po raz pierwszy w historii szkoły udział wzięły nasze zespoły pływackie. Po bardzo ambitnej walce zespół dziewczynek uplasował się na VI miejscu, a zespół chłopców zajął VII miejsce.

Skład dziewcząt: Olga Kobiałka kl. V A, Pola Chwalisz, Marcela Bogdanowicz kl. IV B, Hanna Prachowska kl. IV A, Zuzanna Guty i Maria Kowalczyk kl. III A.

Skład chłopców: Maksymilian Kopeć, Nikodem Kaniecki kl. V A, Dawid Pękalski, Gabriel Obłoczyński kl. IV A, Dominik Cabaj, Dawid Walczyszewski kl. IV B.

Opiekunem obu zespołów była mgr Maria Sugier. Gratulujemy Wszystkim zawodnikom!!!