WYCIECZKA KLASY IV A

We wtorek 11 czerwca uczniowie klasy IV a udali się do Wioski Fantasy w Kuńkowcach.
W średniowiecznej scenografii uczestniczyliśmy w grach zespołowych przygotowanych przez sympatycznych animatorów. Podzieliliśmy się na dwie grupy, którym przydzielono inne zadania. Gdy jedna grupa uczyła się szermierki, druga poznała grę Kubb, w którą grali średniowieczni wikingowie. Gra wymagała od nas super celności i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Chętnie zagraliśmy w Kaczana wymagającego sprawności ruchowej, sprytu, taktyki i współpracy w grupie. Z przyjemnością poznawaliśmy tajniki strzelania z łuku. Najwięcej frajdy sprawiła nam walka o gród. Odpowiednio uzbrojeni w miecze, tarcze, piłeczki, tarany broniliśmy i atakowaliśmy gród. Sprytni animatorzy utrudniali nam zadania oraz bacznie obserwowali nasze poczynania. Po ogromnym wysiłku fizycznym ze smakiem spałaszowaliśmy grillowaną kiełbaskę.

Pomimo zmęczenia niechętnie wróciliśmy do szkoły.