ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 r. w NSP im. Isaaca Newtona odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które składało się z dwóch części. O godzinie 10. 00 rozpoczęła się część oficjalna dla uczniów klas I – III, a o godzinie 11.00 spotkali się uczniowie klas IV – V.

Uczniowie klasy III a pod kierunkiem nauczycieli, przygotowali i przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali przekrój swoich wiadomości zdobytych w różnych edukacjach. Nie zabrakło języka angielskiego, niemieckiego, tańca, piosenek i humoru. Wsparciem był również udział uczennic z klasy IV b, które uświetniły przebieg programu. Następnie odbyło się oficjalne wręczanie uczniom wyróżnień i nagród z rąk Pani Dyrektor. Gromkimi brawami nagrodziliśmy uczniów z klasy III, którzy w tym dniu zakończyli pierwszy etap edukacji. Życzymy im powodzenia w drugim etapie edukacji: IV – VIII. W salach lekcyjnych wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa, które są przepustką do klas następnych.

Pełną humoru część artystyczną dla uczniów klas starszych przygotowali podopieczni pani Elżbiety Radochońskiej. Wszyscy uczniowie niecierpliwie wyczekiwali chwili, kiedy wychowawcy klas w asyście pani dyrektor Anny Blajer-Skomro wręczali świadectwa z wyróżnieniem i dyplomy wzorowego ucznia. Chwile te głęboko zapadły w pamięć większości uczniów naszej szkoły. Jeszcze tylko ostatnie spotkanie z wychowawcami i upragnione przez wszystkich wakacje.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy uzyskali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem, a pozostałych zachęcamy do większego zaangażowania w przyszłym roku szkolnym.