KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ NAUCZYCIEL”

On daje ci przepis na życie,
jak dobry fachowiec i znawca,
pedagog – twój nauczyciel
przewodnik, opiekun i wychowawca.

On nigdy nie szczędzi ci czasu,
sprawdziany poprawia po nocy.
On rankiem pospiesza do klasy,
by uczniom udzielać pomocy.

On znosi dziecięce igraszki,
czasami bezmyślne ekscesy.
Uczniowskie go trapią porażki,
radują go wszelkie sukcesy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Mój nauczyciel”. Zadaniem uczniów było narysowanie jednego z nauczycieli uczącego w naszej placówce. Technika wykonania zależała od pomysłów i fantazji artysty.

Komisja konkursowa przyznała:

  • I miejsce Hanna Prachowska – klasa V a
  • II miejsce Anastazja Fudali – klasa V a
  • III miejsce Tymon Mikuła – klasa IV a

Wyróżnienia otrzymali: Antoni Bobko klasa II a, Michał Ampulski klasa IV a, Gabriel Obłoczyńaki klasa V a, Miłosz Krzywda klasa V a, Adrianna Kostyra klasa I a, Marcelina Bogdanowicz klasa V b. Szczególne wyróżnienie otrzymała Zuzanna Mikuła klasa III a za poczucie humoru
i piękną pracę. 

Gratulujemy młodym plastykom!