PASOWANIE NA UCZNIA

Dzień 5 listopada 2019 roku był bardzo ważnym dniem dla najmłodszej klasy. W tym dniu odbyła się uroczystość pasowania na uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Isaaca Newtona w Przemyślu.
W uroczystości wzięli udział rodzice i zaproszeni przez pierwszoklasistów goście. Podczas części artystycznej musieli wykazać się umiejętnościami i wiedzą, z której odpytywali ich starsi koledzy z klasy V a. Wędrując przez krainy musieli zdjąć zaklęcie złej czarownicy, dlatego pięknie śpiewali w języku polskim i angielskim, ładnie tańczyli, opowiadali o swojej pracy w szkole i w domu, miłości do ojczyzny, właściwym zachowywaniu się w szkole oraz na ulicy. W nagrodę za wspaniałe wykonanie zadań pani dyrektor Anna Blajer-Skomro pasowała wszystkich podróżników na uczniów klasy pierwszej, a rodzice wręczyli im medale i upominki.

Witamy pierwszoklasistów w gronie uczniów naszej szkoły.