„KTO CHCE MIEĆ PRZYJACIELA MUSI BYĆ PRZYJACIELEM”

O tym, że warto mieć przyjaciół wiedzą i duzi, i mali. Wiedzą też, że nie jest wcale łatwo spotkać osobę, która będzie podobnie jak my myślała, dzieliła się z nami swoimi pasjami, interesowała się tym samym, a co najważniejsze będzie szczera i lojalna wobec nas. Pierwsze przyjaźnie między dziećmi nawiązują się już w przedszkolu. Pewnego dnia, w świetlicy szkolnej uczniowie podczas pracy w grupach próbowali stworzyć „przepis” na Dobrego Przyjaciela. Następnie każda z grup prezentowała swoje pomysły. Uczyliśmy się, jak żyć w przyjaźni, jak stosować i zachowywać pozytywne emocje oraz co zrobić, aby wytrwać w niej jak najdłużej. Powstały również ciekawe prace plastyczne pt.: „Mój przyjaciel”. Wszystkie prezentacje zostały umieszczone na dużej tablicy.

Życzymy wszystkim szczęśliwych i owocnych poszukiwań prawdziwych przyjaciół. Powodzenia!!!!