KIERMASZ

13 grudnia br. w piątkowe popołudnie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny Kiermasz Świąteczny. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli bożonarodzeniowe dekoracje, m. in. choinki z szyszek, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, kartki świąteczne oraz przepyszne wypieki i gorące potrawy. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali również koncert popularnych kolęd i pastorałek w języku polskim i angielskim. Dodatkową atrakcją była też możliwość wykonania zdjęcia w specjalnej fotobudce. Kiermasz, który ma już kilkuletnią tradycję, wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno dzieci, jak i rodziców, był także okazją do podzielenia się życzeniami oraz radością Świąt Bożego Narodzenia z wszystkimi odwiedzającymi szkołę podczas kiermaszu gośćmi.