KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ, NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ ROZSTRZYGNIĘTY

W grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny „Moja kartka świąteczna”. Spośród 44 prac jury musiało wybrać te „najpiękniejsze”, a wybór był niełatwy. Kartki zostały wykonane różnymi technikami, ozdobione kolorowym papierem, plasteliną, słomą, bibułą, koronką, włóczką, wstążką, cekinami… Rzeczywiście kartki były różnorodne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknem, starannością wykonania i kreatywnym wnętrzem.

Ostatecznie wyłoniono laureatów:

I miejsce – Izabella Turczak z kl. V b

II miejsce – Julia Mucha z kl. III a

III miejsce – Antonina Południak z kl. V a i Iwo Chwalisz z kl. III a

Wyróżnienia zdobyli: Mateusz Kijanka – kl. II, Maksymilian Ziober – kl. IV, Emilia Karp – kl. V a, Karol Kowalski – kl. V a, Zuzanna Mazur – kl. V a, Filip Skawina – kl. V a, Pola Chwalisz – kl. V b, Iwona Lupa – kl. V b i Dawid Walczyszewski – kl. V b.

Zwycięzcy i wyróżnieni z rąk pani Dyrektor odebrali nagrody i dyplomy. Wszystkie kartki zostały przekazane na Kiermasz Świąteczny, zorganizowany w naszej szkole.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom!