ZABAWA KARNAWAŁOWA

Tradycyjnie, tuż przed feriami odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W środę 8 stycznia uczniowie klas młodszych założyli pomysłowe i oryginalne stroje karnawałowe. Wszyscy uczestnicy zabawy prześcigali się w doborze karnawałowych elementów strojów masek, czapek, okularów i świecących krawatów. Imprezę dla dzieci młodszych poprowadził zespół animatorów Bazyl Art., a dla uczniów klas starszych Venea. Animatorzy wspaniale zachęcali wszystkich do tańca, zabaw i udziału w konkursach. Były pociągi, kółeczka i tradycyjne tańce w parach. Atrakcją były efekty specjalne – bańki mydlane. Szkoła zapewniła dzieciom słodki poczęstunek. Humor dopisywał wszystkim. Bawiliśmy się wspaniale. Najlepszymi tancerzami okazali się Jakub Baran – król balu, Karol Kowalski wyróżnienie i Kamila Tabisz – królowa balu. Z żalem opuszczaliśmy salę balową.

Dziękujemy Radzie Rodziców za trafny dobór i zasponsorowanie wodzirejów.