WALENTYNKI

W Dniu Walentego życzymy Wszystkim:

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.

Dużo uścisków, samych radości.

Spełnienia marzeń i moc słodkości…

14 lutego na uczniów naszej szkoły czekało moc atrakcji. W tym dniu Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu na walentynkowe przyozdobienie klasowych drzwi. Wybór był bardzo trudny, dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkie klasy. Każda klasa puściła wodze fantazji i ozdobiła swoje drzwi w swój jedyny i niezapomniany sposób. Na wszystkich królowały duże i małe serduszka. Najważniejsze, że każda dekoracja wprowadzała nas w walentynkowy nastrój.

Tradycją walentynkową jest przesyłanie kartek dla ulubionej osoby. Uczniowie naszej szkoły mogli to uczynić wrzucając kartkę do walentynkowej poczty lub pisząc oryginalny wierszyk na szkolnym sercu. Przedstawicielki Samorządu Szkolnego zadbały, aby wszystkie kartki dotarły do właścicieli.

W tym dniu każdy uczeń i nauczyciel został obdarowany słodkim lizakiem.