ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

„Babcia” i „Dziadek” to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 24 lutego uczniowie z klasy I a zaprosili do szkoły swoje Babcie i Dziadków na przedstawienie, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i podziękować im za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Młodzi artyści zaprezentowali humorystyczny skecz przeplatany wierszami, piosenkami okolicznościowymi w języku polskim i angielskim oraz tańcem. W wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Wychowawczyni klasy wspólnie z uczniami złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.

Szczęśliwe twarze wnuków dawały wyraz tego, jak ważne są dla nich spotkania i chwile spędzone wspólnie z Babcią i Dziadkiem.