KONKURS LITERACKI

W ramach tegorocznych zmagań z piórem odbył się konkurs literacki „W krainie baśni”. Objął on swoim zakresem uczniów klas czwartych i piątych naszej szkoły. Uczniowie mieli za zadanie napisać swoją baśń. Wśród nagrodzonych młodych literatów znaleźli się:

I miejsce: Lena Kochanowicz – kl. V a, Natalia Bochnacka – kl. V b

II miejsce: Franciszek Stecura – kl. V b, Filip Kuca – kl. IV a

III miejsce: Hubert Pawliszak – kl. V a, Michał Ampulski i Maksymilian Ziober – kl. IV

Wyróżnione zostały również prace uczniów: Lena Gaweł – kl. V a, Marcelina Bogdanowicz – kl. V b, Pola Chwalisz – kl. V b, Antonina Południak – kl. V a, Zuzanna Ziemska – kl. V a, Zuzanna Mazur – kl. V a, Dawid Walczyszewski – kl. V b, Dominik Cabaj – kl. V b.

Nagrodzonym gratulujemy sukcesu, życzymy wytrwałości i pasji w rozwijaniu swojego talentu! Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie, serdecznie gratulujemy. Każdy może czuć się wygrany. Liczy się twórcze spędzenie czasu w tym trudnym okresie epidemii.