NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, a zwłaszcza dla pierwszoklasistów. Szkoła to poranne wstawanie, obowiązki, ale przede wszystkim zdobywanie wiedzy, rozwijanie pasji i marzeń. Uczniowie naszej szkoły powitali rok szkolny 2020/2021 zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. W czasie pandemii przybywali do szkoły na pierwsze spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych godzinach. Pomimo licznych ograniczeń sanitarnych wszyscy cieszymy się ze spotkań z kolegami i nauczycielami. Długi okres zawieszenia zajęć spowodował, że zmieniliśmy się – po prostu wyrośliśmy. Zdjęcia pokazują jak bardzo.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy. Zachęcamy do sumiennej, wytężonej pracy. Oby ten rok szkolny okazał się wyjątkowy i wspaniały.