ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ

Pomimo pandemii w naszej szkole zapanował nastrój świąteczno-zimowy. Tradycyjnie jak co roku w świetlicy, na korytarzu i salach lekcyjnych pojawiły się tematyczne dekoracje. Stało się to za sprawą uczniów klas najmłodszych uczących się w szkole oraz realizujących naukę online. Podczas zajęć komputerowych wykonali oni wiele prac w programie Paint. Uczniowie klasy 3 samodzielnie ułożyli świąteczne życzenia zapisując je w edytorach tekstu. Uczennice klasy drugiej przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek niespodziankę w postaci choinki, na której zawisły bombki z wizerunkami drugoklasistów. Wszystkim nam uczącym się i pracującym w szkole brakuje szkolnego beztroskiego gwaru, a przede wszystkim bezpośredniego kontaktu z kolegami i uczniami.

Do życzeń zdrowych i wesołych świąt dołączmy nasze pragnienie jak najszybszego spotkania.