ŚWIATOWY DZIEŃ MATEMATYKI

W piątek 12 marca z okazji Światowego Dnia Matematyki uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział z międzyklasowym konkursie matematycznym. Celem konkursu była popularyzacja matematyki, kształtowanie umiejętności logicznego i twórczego myślenia, rozwijanie umiejętności rozwiązywania zadań nietypowych oraz nabywanie umiejętności pracy w grupie.

I miejsce zajęła grupa „Fioletowa” w składzie: Julia Makarowska, Mikołaj Partyka, Oskar Pawliszak, Marek Plichta.
II miejsce zajęła grupa „Biała” w składzie: Adrianna Kostyra, Aleksandra Krawczyk, Klemens Rusiecki, Kamila Tabisz.
III miejsce zajęła grupa „Granatowa” w składzie: Antonina Bednarek, Oskar Daniszewski, Karol Grzywacz, Jerzy Hryniszyn, Antoni Stecura.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za owocną współpracę!