SPOTKANIE ONLINE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

W tym roku Szkoła Podstawowa im. I. Newtona uczestniczy w projekcie mobilności w ramach programu Erasmus+ wraz z gimnazjum z południowych Włoch.

Jest to projekt, w którym uczestniczą uczniowie naszych starszych klas.
Projekt ten to wspaniała szansa na poznanie kultury, historii kraju i regionu oraz spotkanie rówieśników z innego kraju europejskiego i wykorzystanie znajomości języka angielskiego.

W środę, 9 marca 2022, po raz pierwszy spotkaliśmy się online z naszymi włoskimi przyjaciółmi ze szkoły partnerskiej w Bari.

Nawiązaliśmy znajomość, która będzie kontynuowana i zakończy się wymianą grup uczniów z obu szkół. Już teraz nie możemy się doczekać wizyty przyjaciół z Włoch w naszym mieście i naszej szkole oraz niezapomnianych doświadczeń z pobytu w ich gościnnej szkole i pięknym mieście Bari.