WYCIECZKA KLAS I-III

21 kwietnia uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Rzeszowa. Odwiedzili Muzeum Dobranocek, w którym poznawali historię polskiej i zagranicznej animacji dla dzieci. Spotkaliśmy tam Jacka i Agatkę, Gąskę Balbinkę, Reksia, Misia Uszatka, Bolka i Lolka, Małego Pingwinka Pik-Poka, Plastusia, Smerfy, Kota Filemona oraz zobaczyliśmy wiele eksponatów z realizacji filmów animowanych. Kolejnym celem naszego wyjazdu była wizyta w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej i animacja komiksu Kornela Makuszyńskiego „Przygody Koziołka Matołka”. Z zaciekawieniem obejrzeliśmy pełny humoru i niezwykłych zwrotów akcji spektakl o sprytnym i urokliwym Koziołku. Podczas wizyty poznawaliśmy zwyczaje panujące w teatrze. Na zakończenie wycieczki wstąpiliśmy do McDonalda na smaczne przekąski.

Pomimo niesprzyjającej aury pełni humoru wróciliśmy do domu.