POLSKIE PREZENTY DLA WŁOSKICH PRZYJACIÓŁ

Po całym roku szkolnym owocnej współpracy czas na nagrody!

Nasi przyjaciele ze szkoły partnerskiej we Włoszech otrzymali piękne pamiątki związane z naszym uroczym miastem.

Każdy z uczniów, którzy współpracowali z nami przez upływający rok szkolny, otrzymał wymierny pakiecik wiedzy o naszym mieście.

Każdy pakiecik zawierał wydany na papierze kredowym, piękny przewodnik po naszym mieście w języku angielskim, interesującą mapę rysunkową naszego miasta w języku angielskim oraz list w języku angielskim od ucznia – partnera z naszej szkoły. 

Zawartość każdego pakietu stanowi zachętę do zapoznania się z historią, zabytkami, pięknymi zakątkami naszego miasta, a także jest praktycznym wprowadzeniem w trasę turystyczną po naszym mieście, którą uczniowie włoscy pokonają na własnych nogach, kiedy do nas zawitają.

A to już zupełnie NIEDŁUUUUUUGOOOOOOOO!!!