ANDRZEJKOWE ZAWODY GIMNASTYCZNE

W dniu 28.11.2022 r. w naszej szkole odbyły się Andrzejkowe Zawody Gimnastyczne dla dziewcząt klas II-IV. Uczennice uczęszczające na zajęcia SKS i nie tylko, zaprezentowały swoje umiejętności sportowe. Jury miało duży problem ze wskazaniem na zwycięzców. Najważniejsza była dobra zabawa oraz możliwość poczucia ducha sportowej rywalizacji. O sukcesie młodych sportsmenek zadecydowały drobne detale i minimalne różnice w punktacji. Końcowe wyniki prezentują się następująco:

Indywidualnie:

• I miejsce zajęła Wiktoria Partyka klasa III,
  • II miejsce zajęła Alicja Południak klasa IV,
  • III miejsce zajęła Hanna Paszkiewicz klasa III.

Drużynowo:

• I miejsce klasa IV w składzie: Adrianna Kostyra, Julia Makarowska, Paulina Pilawa, Alicja Południak.
  • II miejsce klasa III w składzie: Amelia Błaszkowska, Julia Błaszkowska, Hanna Paszkiewicz, Zofia Płoszczyńska, Wiktoria Partyka.
  • III miejsce klasa II w składzie Aleksandra Jaworska, Rita Lisowiec, Lena Mucha.

Odpowiedzialnym za przebieg zawodów był pan Piotr Kowalski.