ERASMUS+ ZWIEDZAMY PRZEMYŚL

W sobotę rano raźną grupą polsko-włoską wyruszyliśmy na podbój naszego pięknego miasta. Wędrując od budynku szkoły poprzez kładkę i park zamkowy dotarliśmy do Zamku Kazimierzowskiego, gdzie zwiedziliśmy wnętrza. Następnie dotarliśmy do katedry podziwiając jej monumentalne barokowe piękno oraz niesamowite podziemia.

W tym dniu organizowany był również V Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl, więc mogliśmy zagrzewać do walki jego uczestników towarzyszących nam w wielu punktach miasta. Nie zabrakło zdjęć z niedźwiadkami na Rynku Głównym oraz spaceru po historycznej części starego miasta.

Naszym partnerom bardzo przypadła do gustu architektura naszej metropolii.

Zwiedzanie zakończyliśmy w restauracji, gdzie nasi goście mogli degustować specjały kuchni polskiej.