MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY

Święto pizzy celebruje się na całym świecie 9 lutego. Kochają ją dorośli i dzieci. Pizza to jedno z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych dań. Ta w obecnie znanej formie wywodzi się z Włoch, lecz placki z różnymi dodatkami znali już nawet starożytni Grecy. 

Dzięki naszej wspaniałej instruktorce, tajniki wypiekania pizzy nie są już obce i naszym uczestnikom zajęć kulinarnych. Własnoręcznie wyrobione ciasto, samodzielnie przygotowane i dobrane składniki, domowej roboty najsmaczniejszy na świecie sos pomidorowy oraz odrobina miłości i kuchennej magii wystarczyła, aby każde dziecko trafiło do pizzowego raju. Te uśmiechnięte błogo minki mówią same za siebie. 

Pierwsza w życiu samodzielnie przygotowana i upieczona pizza to duże osiągnięcie. A przed nami kolejne wyzwania już za tydzień.