KONKURS CZYTELNICZY

W miesiącu maju klasy I-III wzięły udział w corocznym międzyklasowym konkursie wiedzy o lekturach szkolnych. Uczniowie rozwiązywali zadania i łamigłówki związane z omówionymi w tym roku szkolnym lekturami. Rywalizowało sześć grup, które składały się z pierwszaków, drugaków i trzeciaków. Uczniowie sprawnie wykonywali zadania dzięki dobrej współpracy i wspaniałej znajomości treści lektur oraz autorów książek.

• Mistrzem wiedzy o lekturach szkolnych została grupa czarna w składzie: Dominika Nodżak, Natalia Wołos z klasy I, Aleksandra Jaworska, Lena Mucha z klasy II, Hanna Paszkiewicz i Zofia Płoszczyńska z klasy III.

Wszystkim uczniom gratulujemy biegłej znajomości lektur i zachęcamy do odwiedzania biblioteki szkolnej.