PIKNIK NEWTONA

27 maja 2023r. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami i nauczycielami wybrali się do Biesiadni w Łętowni na spotkanie rekreacyjno-integracyjne. Na nasze pociechy małe i trochę już wyrośnięte czekały dmuchańce, z których ochoczo korzystali. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w zabawach i grach sportowych. Najwięcej emocji dostarczyło przeciąganie liny. Braki w kaloriach uzupełniano pieczoną kiełbaską i pysznymi ciastami. Uczniowie klas młodszych przygotowali rodzicom niespodziankę składając wierszem i piosenką najserdeczniejsze życzenia oraz wręczając przygotowane upominki. Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom, wspólnym rozmowom i puszczaniu mydlanych baniek. Dla ochłody mogliśmy skosztować smakowitych lodów.

Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym osobom za fantastyczną zabawę. Było super 👍👍👍