WIELKI SUKCES DAWIDA – 2 MIEJSCE NASZEGO UCZNIA W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU TENISOWY

Rok szkolny już zakończony, ale nasi uczniowie nie spoczywają na laurach.

Z dumą informujemy, że nasz uczeń, Dawid Pękalski, zajął wysokie, 2. miejsce w wojewódzkim turnieju tenisowym województwa lubelskiego. Bardzo mało brakowało, aby nasz Dawid odprawił z kwitkiem zawodnika z pierwszej 40-tki rankingu.

Impreza z serii Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików do lat 14, XV Memoriał Zuzanki Teresińskiej i Martynki Schutz, której organizatorem był ZTT KT Return Zamość miała miejsce w dniach 24-25 czerwca 2023 r., jak sama nazwa klubu tenisowego wskazuje, w Zamościu.

Nasz Dawid rozegrał aż 26 gemów w pięciu setach. Po wyczerpującej rywalizacji uplasował się na drugim miejscu klasyfikacji oraz odebrał wspaniały puchar i dyplom.

Imprezie patronowały Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Tenisowy oraz Zamojskie Towarzystwo Tenisowe.

Pękamy z dumy, gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych zwycięstw. Powodzenia, nasz kochany Dawidzie!!!