LODY DLA OCHŁODY ORAZ TRIKI NA PYSZNE NALEŚNIKI

Ostatnie zajęcia naszej grupy kulinarnej upłynęły pod znakiem przygotowań do letnich wakacji. 

A cóż lepszego i bardziej pysznego można przygotować na wakacyjne przyjęcia w ogrodzie niż orzeźwiające lody i słodkie naleśniczki?

Nasi kulinarni eksperci dzielnie zabrali się do pracy. Po raz ostatni w tym roku szkolnym nasza kuchnia pełna była gwaru, radości i nieokiełznanych dziecięcych żywiołów. Wyszły z tego fantastyczne, ukochane przez dzieci pyszności. 

A naszych juniorskich Masterszefów i Masterszefki rozpierała duma z umiejętności kulinarnych nabytych w ciągu minionego kursu. 

Nie byłoby tego bez wspaniałej pracy naszej francuskiej szefowej kuchni, której serdecznie dziękujemy za edukację, sekretne tajniki kulinarne, cierpliwość, humor, lekcje języka francuskiego i wielkie serce dla naszych dzieci. 

Całej naszej sekcji życzymy wspaniałych przygód kulinarnych w letnie miesiące roku. 

Do zobaczenia we wrześniu w naszej szkolnej kuchni!