CERTYFIKATY CAMBRIDGE ZDOBYTE! SPEKTAKULARNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

Gratulacje, gratulacje, gratulacje! Duma i radość rozpiera nasze serca! 

Wszyscy nasi uczniowie, którzy w czerwcu przystąpili do egzaminu Cambridge B2 First zdali go z rewelacyjnymi wynikami i zdobyli wysokie certyfikaty językowe Uniwersytetu Cambridge!!!

Pięcioro z nich, czyli Lena Gaweł, Antonina Południak, Patryk Kapłoniak, Aleksander Grzywacz oraz Franciszek Stecura otrzymuje certyfikaty uniwersytetu Cambridge na bardzo wysokim, maturalnym poziomie B2. 

Jest to poziom matury rozszerzonej z języka angielskiego, co oznacza, że nasi uczniowie na 4 lata przed własną maturą już teraz posiadają potwierdzoną wysokim certyfikatem znajomość języka angielskiego na tym poziomie. W tak młodym wieku zapewnili sobie przyszłą możliwość aplikacji na stanowiska pracy w polskich służbach mundurowych, cywilnych oraz u tysięcy pracodawców w kraju i na świecie a także uznanie swoich certyfikatów przez setki uczelni wyższych.

Natomiast uczennice Maja Kłosowska oraz Natalia Bochnacka zdobyły tak wysoką punktację, że otrzymują certyfikaty na poziomie o jeden wyższym od egzaminu, który zdawały.

Otrzymują one certyfikaty Cambridge C1 Advanced, na poziomie uniwersyteckim, honorowany przez tysiące instytucji na całym świecie, w tym uczelnie wyższe, pracodawców i agencje rządowe. Certyfikaty te umożliwiają wstęp na uczelnie brytyjskie, uczelnie wyższe w USA, Kanadzie i Australii, a także są przydatne w uzyskaniu wizy studenckiej w Australii.

Taki sukces naszych uczniów może być umiejscowiony jedynie w kategorii największego, najwspanialszego i najbardziej spektakularnego. Potwierdza on najwyższą jakość nauczania w naszej szkole oraz olbrzymie zdolności naszych uczniów. Kolejna grupa naszych uczniów przystąpi do egzaminu Cambridge już w nowym roku szkolnym. Jeżeli pragną Państwo takiego sukcesu dla swoich dzieci, zapraszamy w szeregi naszych uczniów.  

Naszym wspaniałym uczniom, zdobywcom certyfikatów językowych Cambridge, z całego serca gratulujemy tego gigantycznego sukcesu i życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacji. Ceremonia wręczenia certyfikatów będzie miała miejsce we wrześniu.

Serdecznie zapraszamy.