SZKOLNY KONKURS WIEDZY O RODZINIE ULMÓW

W naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o rodzinie Ulmów z Markowej. Panie nauczycielki z religii i historii zaprezentowały materiały, na podstawie których należało przygotowywać się do konkursu, a test konkursowy zawierał 20 pytań zamkniętych. Uczniowie klas 4, 5 i 6 mogli przystąpić do rywalizacji. Konkurs został przeprowadzony 3 października na terenie naszej szkoły. Poziom był tak wysoki, że potrzebna była dogrywka, aby rozstrzygnąć miejsce II i III. Laureatką konkursu została uczennica kl. IV a – Julia Błaszkowska, uzyskując maksymalną ilość punktów. Brawo, Julia! II miejsce zdobyła Wiktoria Partyka z kl. IV a, a III miejsce przypadło Julii Makarowskiej z kl. V a. Gratulujemy! Podsumowanie konkursu przeprowadzono 4 października, w czasie jesiennego rajdu szkolnego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe, a laureatki nagrody rzeczowe, które okazały się miłym zaskoczeniem.