ODWIEDZINY PRZEMYSKICH ZERÓWEK

6 i 17 października naszą szkołę odwiedzili przemili goście – uczniowie „zerówek” z Przedszkola nr 12 im. 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich i Przedszkola nr 9 im. Czytelników „Życia Przemyskiego”. Dzieci, pod czujnym okiem pani Iwony Marek, odpowiedzialnej za logistykę przedsięwzięcia, odwiedziły naszych uczniów z klas: pierwszej, drugiej i trzeciej, wzięły udział w lekcji edukacji wczesnoszkolnej, informatyki i języka angielskiego. Punktem kulminacyjnym spotkania były jednak warsztaty kulinarne z Panią Anais i zajęcia z robotyki z Panem Dyrektorem.

Dla wszystkich był to bardzo miło spędzony czas. Dziękujemy naszym gościom: przedszkolakom i Paniom za odwiedziny, i oczywiście zapraszamy ponownie.