BOŻONARODZENIOWA WIZYTA U PANA PREZYDENTA

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. To czas dzielenia się radością i życzeniami. Młodzieżowa delegacja Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona w Przemyślu udała się, jak przystało w ten przedświąteczny czas, do włodarza naszego miasta, aby zakolędować i złożyć serdeczne świąteczne i noworoczne życzenia.

Pan Prezydent Wojciech Bakun powitał nas pięknym przemówieniem w języku angielskim. Nasza muzykalna delegacja odwdzięczyła mu się mini koncertem piosenek bożonarodzeniowych w języku angielskim i niemieckim. Spotkanie przebiegło we wspaniałej, radosnej, pełnej humoru atmosferze, a na koniec nasze uczennice obdarowane zostały pysznymi łakociami. 

Naszą wizytę zakończyła sesja zdjęciowa w reprezentacyjnej Sali Obrad Prezydium naszego miasta.