DZIEŃ OTWARTY W NEWTONIE

Kolejny Dzień Otwarty w Newtonie za nami. Mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy, pozytywnych emocji i edukacji! Mali goście dopisali.

Przyszli zaciekawieni i bardzo otwarci na niespodzianki, jakie dla nich przygotowaliśmy. Nie zawiedli się. Zajęcia integracyjne oraz plastyczne z wychowawczynią, programowanie wyposażonych w najnowszą technologię interdyscyplinarnych robotów edukacyjnych Photon, zabawa z sensorycznym rzutnikiem, zwiedzanie szkoły z naszymi Ambasadorami, a na koniec aktywne zajęcia z języka angielskiego.

To tylko przedsmak naszej bogatej oferty edukacyjnej. Nasi mali goście, obdarowani łakociami i upominkami, opuszczali naszą szkołę zadowoleni i nastawieni na powrót we wrześniu, kiedy to zasiądą już w naszych ławach szkolnych na stałe. 

Do zobaczenia! Czekamy tu na Was cierpliwie, z otwartymi sercami i całą przygodą edukacyjną, jaką możecie przeżyć tylko w Newtonie!