PODSUMOWANIE SEMESTRU

22 lutego odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w I semestrze roku szkolnego 2023/2024. Decyzją Rady Pedagogicznej wyróżniono uczniów, którzy w I semestrze uzyskali: 100 % frekwencję, wynik średniej ocen powyżej 5,2 oraz osiągnęli znaczące sukcesy w konkursach pozaszkolnych.

Oto lista wyróżnionych:

• Nikodem Pilawa – klasa 2a – za 100% frekwencję,
  • Mikołaj Partyka – klasa 6a – za 100% frekwencję,
  • Julia Błaszkowska – klasa 4a – za 100 % frekwencję oraz wysokie wyniki w nauce,
  • Amelia Błaszkowska – klasa 4a – za wysokie wyniki w nauce,
  • Hanna Paszkiewicz – klasa 4a – za wysokie wyniki w nauce,
  • Julia Makarowska – klasa 5a – za wysokie wyniki w nauce,
  • Paulina Pilawa – klasa 5a – za wysokie wyniki w nauce,
  • Alicja Południak – klasa 5a – za wysokie wyniki w nauce,
  • Julia Mucha – klasa 7a – za wysokie wyniki w nauce,
  • Artur Czochara – klasa 8a – za zakwalifikowanie do III, finałowego, wojewódzkiego etapu konkursu języka angielskiego (etap wojewódzki odbędzie się 9 marca),
  • Aleksandra Jaworska – klasa 3a – za sprawne poruszanie się w meandrach ortografii języka polskiego podczas kolejnej edycji Przemyskiego Dyktanda,
  • Wiktoria Partyka – klasa 4a – za zdobycie I miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Stąpając po ziemi – dotykając nieba”,
  • Zespół Kameralny „Newtonki” w składzie: Patrycja Kapłoniak, Aleksandra Kaniecka, Lilly Szwarc, Alicja Hryń, Pola Puchyr, Joanna Szremska, Maja Błaszkowska, Lena Mucha, Rita Lisowiec, Aleksandra Jaworska, Adam Bandosz, Karol Biel – za wyśpiewanie II miejsca w kategorii zespołów oraz III miejsca w kategorii solistek – Lena Mucha.

Wszystkim wyróżnionym uczennicom i uczniom oraz rodzicom – GRATULUJEMY !!!