WIOSNA, ACH TO TY! DER FRÜHLING IST SCHON DA!

Wiosna zawitała na dobre w naszej szkole, dzięki uczniom klas młodszych.

W piątek, 26 kwietnia odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Zespoły klasowe: Ia, IIa, IIIa i IVa zaprezentowały w języku niemieckim bardzo popularną piosenkę Rolfa Zuckowskiego pt. „Immer wieder kommt ein neuer Frühling”.

W czasie konkursu panowała gorąca atmosfera, gdyż piękne stroje, promienne uśmiechy uczniów i ich śpiew rozgrzały serca widzów.

Serca członków jury skradła klasa Ia, która brawurowo wykonała utwór wyróżniając się znakomitą znajomością tekstu i muzykalnością. Każdy zespół klasowy zawarł w swoim występie „ coś wyjątkowego” i został doceniony przez jury. Przyznano dyplomy w różnych kategoriach i rozdano nagrody.

Gorące podziękowania należą się wszystkim uczestnikom konkursu, wychowawcom klas i oczywiście rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie konkursu i piękne wiosenne stroje.

Dzięki Państwa staraniom wszyscy uczestnicy tego wydarzenia przeżyli kilka cudownych chwil. DZIĘKUJEMY! 😊