HOTEL I RESTAURACJA „ALBATROS” – NAJLEPSZA MIEJSCÓWKA W MIEŚCIE

Szanowni Państwo! Z całego serca rekomendujemy Hotel i Restaurację ‘Albatros’ na organizację Państwa imprez i przyjęć okolicznościowych.

Nasz komers miał miejsce właśnie w restauracji ‘Albatros’ i nie ukrywamy, że był to strzał w dziesiątkę. To eleganckie miejsce zachwyca nowoczesną, olśniewającą aranżacją wnętrz, która zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Gościnność gospodarzy, przepyszna kuchnia z dedykowanym dla nas menu, profesjonalna obsługa i perfekcyjna organizacja sprawiły, że nasza uroczystość pozostanie niezapomnianym dla nas wydarzeniem.

Dziękujemy za wielkie serce, dbałość o każdy szczegół, uroczystą, niepowtarzalną atmosferę, szampańską zabawę i staropolską gościnność wykraczającą poza granice naszego kraju! Restauracja ‘Albatros’ to po prostu najlepsza miejscówka w mieście na organizację takich imprez! Polecamy w ciemno!