KONKURS WIEDZY O LEKTURACH SZKOLNYCH

Co roku w naszej szkole odbywa się konkurs wiedzy o lekturach, w którym biorą udział uczniowie klas młodszych. Dzieci podzielone na grupy rozwiązują specjalnie przygotowane zadania odnoszące się do przerobionych w klasach lektur 🤔🐶😺🚂 Postawione problemy wymagają nawiązania współpracy i umiejętnej komunikacji pomiędzy członkami grup – nie każdy z nich miał możliwość poznania każdej pozycji książkowej 📕📗📘📙📚 W tym roku uczniowie świetnie poradzili sobie z wszystkimi zadaniami. Za ich rozwiązanie otrzymali podobną punktacje, dlatego wszyscy zostali zwycięzcami i osobiście wyróżnieni przez naszego pana dyrektora.

Brawo uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej! Wzorowo wywiązaliście się z postawionych w konkursie celów nauki współpracy i podnoszenia kompetencji. Gratulujemy!!! 👏👏👏