WZOROWI MATEMATYCY

To był bardzo pracowity rok dla klasy II a. Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie wzięli udział w matematycznych przygodach razem z Natalką i Antkiem realizując projekt wydawnictwa MAC W Świecie Wielkiej Matematyki. Wspólnie z bohaterami poszukiwaliśmy matematyki w szkole, na dworcu kolejowym, na kartce świątecznej, na basenie, w budowaniu z klocków, w prognozie pogody, w tańcu oraz w książce i bibliotece. Po realizacji każdego modułu wykonywaliśmy zadania metodą projektu. Nasze prace były indywidualne, grupowe lub zbiorowe. Wykonaliśmy wszystkie zadania i dlatego nasza klasa otrzymała Certyfikat Wzorowych Matematyków. 🏆🏆🏆

Dzięki projektowi zwiększaliśmy kompetencje matematyczne i rozwijaliśmy nasze zainteresowania matematyką. Cały rok szkolny pracowaliśmy jak mróweczki – zobaczcie sami…