KOŃCZYMY PIERWSZY ROK NAUKI
Ach jak miło, jak wesoło,
bo już przecież są wakacje!
W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie klasy I z niecierpliwością oczekiwali na pierwsze w życiu wakacje. Pełni radości wspominali wspólnie spędzony czas i wykorzystując piękną pogodę nabierali sił po pracowitym roku szkolnym. Co robili? O czym wspominali? Zobaczcie sami…









