WYJŚCIE NA TOR SANECZKOWY I LODY

17 czerwca uczniowie klas 4 i 6 wybrali się na pełne radości wyjście na tor saneczkowy. Była to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, wspólnej zabawy oraz przeżycia wielu emocjonujących chwil podczas zjazdów.

Po dawce pozytywnych emocji przyszedł czas na słodką niespodziankę – wspólne lody. Chwila odpoczynku i rozmów w miłej atmosferze była doskonałym zakończeniem naszej wycieczki.

To wyjście dostarczyło uczniom wielu uśmiechów i niezapomnianych wspomnień. Cieszymy się, że mogliśmy razem spędzić czas poza szkolną ławką i połączyć aktywną zabawę z integracją. 🍦😊