RAJD: BRYLIŃCE – PRZEMYŚL

Rajd pieszy dla członków SKT „Rusz się”!

Trasa rajdu: Brylińce – Przemyśl.

Termin rajdu: 29 czerwca 2021 r. (wtorek).

Uczestnicy: grupa może liczyć 10 uczniów, pierwszeństwo zarezerwowane jest dla stałych członków SKT, o ewentualnych wolnych miejscach poinformujemy zainteresowanych, uczestnik zobowiązany jest posiadać zgodę rodziców oraz aktualną legitymację szkolną.

Zapisy: do 24 czerwca u opiekuna grupy.

Dystans i czas przejścia: ok. 14 km, do 5 godzin, 319 m w górę i 397 m zejść.

Szczegółowy plan rajdu:

• Zbiórka na placu pod szkołą – godzina 7.00 – przemarsz do autobusu (ul. Sanocka, przy stadionie), odjazd autobusu o godzinie 7.30,
  • Przyjazd do Bryliniec – 8.00,
  • Omówienie trasy, sposobu poruszania się, zachowania, itp.,
  • Wyruszenie na trasę – 8.15,
  • Przejście trasy Brylińce – Pod Helichą – Wapielnica – Przemyśl – ok. 14 km, do 5 godzin, 319 m w górę i 397 m zejść,
  • Zakończenie rajdu na placu szkolnym – ok. 13.00/13.30.

Wyposażenie obowiązkowe uczestnika: zgoda rodziców, aktualna legitymacja szkolna, odpowiedni ubiór, peleryna przeciwdeszczowa, nakrycie głowy.

Wyżywienie i woda we własnym zakresie!

Koszt: 7 zł (przejazd do Bryliniec).

UWAGA!!!
Warunkiem zorganizowania rajdu jest pełna liczebność grupy (10 osób) oraz odpowiednia pogoda w dniu wymarszu.

Proszę o wypełnienie druku zgody rodzica!

ZAPRASZAMY !!!

Wrażenia z wyprawy

Było fantastycznie!  Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wędrówki: